ВИКЛАДАЦЬКИЙ СКЛАД кафедри
РОЖНЕНКО
ЖАННА ГЕОРГІЇВНА
Доцент кафедри електромеханіки
Доцент
кандидат технічних наук
Основні етапи науково-педагогічної діяльності
Рожненко Жанна Георгіївна народилася у 1965 році. У 1987 році закінчила Криворізький гірничорудний інститут ‒ нині Криворізький національний університет ‒ за фахом інженер-електрик. До 1993 року працювала на посаді стажиста-дослідника, з 1993 по 2004 - асистентом, з 2004 по 2008 – на посаді старшого викладача. У 2008 році захистила кандидатську дисертацію на тему «Методи визначення векторних характеристик намагнічування нелінійних анізотропних безгістерезисних середовищ» за спеціальністю «Теоретична електротехніка». З того ж 2008 року і по теперішній час займає посаду доцента кафедри електромеханіки.
За роки роботи в університеті проявила себе як кваліфікований викладач та науковець. Рожненко Ж.Г. є постійним членом вченої ради електротехнічного факультету, членом Української асоціації інженерів-електриків. Регулярно керує студентськими науковими роботами, які займають призові місця на конкурсах.
Результати науково-педагогічної діяльності опубліковані у понад 50 наукових і навчально-методичних роботах. Співавтор двох навчальних посібників.
Основні лекційні курси:
Теоретичні основи електротехніки
Сучасні енергоефективні джерела штучного освітлення
Експлуатація та ремонт електрообладнання підприємств гірничо-металургійного комплексу
Теорія електричних та магнітних кіл
Основи електротехніки і електроніки
Основні напрямки наукових досліджень
Наукові дослідження в області розробки математичних моделей і методів розрахунку електромагнітних процесів в складних системах і середовищах, а саме:
розвиток теорії нелінійних анізотропних середовищ з оборотними властивостями;
розробка способу побудови векторної характеристики намагнічування середовища з нелінійними анізотропними властивостями на основі нових виразів для енергетичних потенціалів з використанням властивостей опуклих функцій;
розвиток методу ідентифікації магнітних властивостей упорядкованих гетерогенних середовищ і структурною та магнітною анізотропією при відсутності суттєвих обмежень на геометрію і магнітні властивості фаз.
Серед основних практичних результатів:
розроблено бібліотеку математичних моделей векторних характеристик намагнічування холоднокатаних електротехнічних сталей, яка використовується в процесі післяремонтної паспортизації електричних двигунів змінного струму та трансформаторів;
розроблено програму та виконані обчислювальні експерименти для підтвердження достовірності інтегрального принципу взаємності з урахуванням асимптотичних властивостей нелінійних анізотропних середовищ;
удосконалено математичну модель магнітного поля в упорядкованих гетерогенних середовищах із структурною та магнітною анізотропією для визначення їх ефективних характеристик намагнічування.
Авторський профіль у міжнародних науково-метричних базах
КОНТАКТИ:
Адреса
Криворізький національний університет, вул. Віталія Матусевича, 11, корпус №1, кімн. 218
Телефон
+380962785201