КАФЕДРА ЕЛЕКТРОМЕХАНІКИ

КРИВОРІЗЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ

Кафедра електромеханіки

готує фахівців в галузі знань "Електрична інженерія"

за спеціальністю

141 "Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка"

Спеціальність 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» є однією із провідних і найбільш перспективних спеціальностей в технічних закладах вищої освіти, з якою пов’язаний постійний прогрес і розвиток в різних сферах діяльності людини.

Спеціальність надає випускникам широкі знання у політехнічній освіті на основі базових нормативних дисциплін з теоретичної електротехніки та електричних машин на молодших курсах з широким використанням комп’ютерно-інтегрованих технологій як в освітньому процесі, так і при формуванні на старших курсах відповідних компетентностей при реалізації отриманих знань та вмінь у майбутній професійній діяльності в різних напрямках електричної інженерії.

Важливе місце в науково-освітній діяльності кафедри займають проблеми підвищення енергоефективності суспільного виробництва в цілому з акцентом на електромеханічне обладнання енергоємних виробництв Кривого Рогу та прилеглих промислових регіонів. Сучасна освіта студентів старших курсів у цьому напрямку підвищує їх рейтинг на ринку праці.

Професори кафедри готують кандидатів та докторів технічних наук за спеціальностями: 05.09.05 (теоретична електротехніка), 05.09.03 (електротехнічні комплекси та системи). 

На кафедрі працюють досвідчені викладачі зі стажем роботи у ЗВО від 20 до 60 років

Детальніше...

Практична підготовка студентів на кафедрі ЕМ проводиться у сучасних навчальних лабораторіях

Детальніше...

Регулярно проводяться методичні та наукові семінари, працюють накові гуртки

Детальніше...

Організовуються лекції з представниками виробничих та сервісних підприємств

Детальніше...

ВІДГУКИ ВИПУСКНИКІВ КАФЕДРИ

"Теоретичні знання для роботи в промисловій сфері, навички пошуку й обробки інформації для виконання поставлених задач, креативність та амбітність дають змогу швидко адаптуватися до вимог, що висувають різні промислові галузі."

Устименко Владлен

Електромонтер з ремонту устаткування Прокатного цеху №3 ПАТ АрселорМіттал Кривий Ріг

"Вища освіта виявилася фундаментом мого особистого й професійного розвитку. Набуті знання та навички дозволяють мені  критично мислити й аналізувати інформацію з різних джерел, щоб приймати обґрунтовані рішення."

Позігун Олександр

Front-end developer DABLTECH LTD, Israel

"Навчання в магістратурі дало мені якісні знання в галузі електричної інженерії. Але щиро вдячна викладачам і за формування впевненості у собі, бажання постійно вчитися, конкурувати і перемагати. Про це я завжди пам’ятаю."       

Михальова Марина

Викладачка Гірничо-електромеханічного фахового коледжу КНУ 

"Знання і навички програмування, створення людино-машинного інтерфейсу, навички критичного мислення, уміння використовувати сучасні інструменти та програми – це стало основою мого успішного професійного зростання."

Києвич Дмитро

Інженер з комп’ютерних систем ТОВ «Гнейс-С»

"Навчання в університеті дало мені не лише міцні знання, навички й усвідомлення власного потенціалу, а й сформувало бажання впроваджувати новітні технології і програми при розробці нових технічних рішень." 

Гапонов Олексій

Слюсар-електрик (черговий) з ремонту електроустаткування ДФ-1 ПРАТ "Північний ГЗК

"Потужні знання в галузі електротехніки, навички критичного мислення, здатність аналізувати складні проблеми та робити обґрунтовані висновки забезпечили змогу ефективно працювати з різними інструментами."

Бурчак Іван

Інженер-конструктор ТОВ «Пауер Технолоджі»

"Якісна освіта та вміння самостійно опановувати нові знання та навички допомогли швидко адаптуватися на робочому місці та стали фундаментом мого професійного розвитку та опанування нових програмних платформ."

Безручко Стелла

«Інженер-конструктор щитового обладнання» ТОВ «Концерн «Ксімекс»

"Дякую викладачам кафедри за отримані знання, індивідуальний підхід до кожного студента і підтримку мого бажання поєднувати навчання з практичною діяльністю, що відіграло вирішальну роль на шляху кар’єрного зростання."

Івакін Роман

Начальник внутрішніх комунікацій Запорізького ливарно-механічного заводу

"Атмосфера доброзичливості і взаємоповаги, почуття відповідальності і вимогливості, бажання вчити і вчитися одночасно, професіоналізм – все це створювало особливий мікроклімат, в якому було комфортно відчувати себе." 

Могильний Ігор

Начальник центру з ремонту та експлуатації підстанцій АТ ДТЕК 

"Компетентні та завжди відкриті до спілкування викладачі допомогли мені оволодіти сучасними знаннями, поєднавши їх з моїми практичними навичками. Це стало міцним фундаментом успішного професійного зростання."

Гандзюк Василь

Начальник цеху підземного видобутку ПрАТ «ПівнГЗК»

"Перевагою студента заочної форми є досвід практичної роботи. Але лише після спілкування з високопрофесійними викладачами він отримує якісно нові риси і створює можливості у напрямку його реалізації."

Муравський Віталій

Начальник ремонтно-механічного управління ПРАТ ЦГЗК 

"Хоча нині я працюю не за фахом, але розвинені під час навчання здібності постійно вчитися, аналізувати різну інформацію, працювати в команді та приймати виважені рішення суттєво допомагають мені у повсякденній роботі."

Симоник Тетяна

Заступник Голови Саксаганської райради міста з питань діяльності виконавчих органів влади

"Університет допоміг мені визначитися з майбутньою професією, розширити кругозір і посприяв самореалізації. Також - це інвестиція у своє успішне майбутнє, яка виплачується у вигляді кар'єрного зростання, фінансової стабільності та особистого задоволення."

Кіковка Сергій

Організатор із збуту електротехнічної продукції ТОВ «ДЕК АЛЬТЕРА»  

"Міцна освітня база, критичне мислення, навички вирішення проблем та аналітичні здібності дають вам конкурентну перевагу на ринку праці. Це допомогло мені побудувати успішну кар'єру інженера електромеханіка з можливістю працювати в провідних компаніях світу."

Ложечка Сергій

Senior Specialist Schneider Electric (Данія)

"Отримані на кафедрі знання та навички до самостійного навчання дали мені змогу отримати цікаву роботу, зайняти перспективну позицію у високотехнологічній компанії. Шановні студенти, пам’ятайте, ми живемо у такі часи, коли той, хто не вчиться – той програв!"

Єрмілов Іван

Project Manager and Electronic Engineer in SHERP

"Навчання в університеті –незабутні часи мого життя! Ти набуваєш життєвого досвіду, знайомишся з новими друзями, вчишся ставити цілі й долати перешкоди. І з часом розумієш цінності студентського життя, які стають основою не тільки кар’єрного зростання."

Будяк Денис

Заступник начальника цеха по інжинірингу ТВШХ ПАТ ІнГЗК